Безпека в Інтернеті


/Files/images/2020_2021_/1Безпека-в-Інтернеті.jpg


В сучасному світі практично усі люди є активними користувачами Інтернету. Хтось знає, хтось здогадується, а хтось вже стикався з проблемами безпеки власного комп'ютера і особистої інформації.

Тому слід дотримуватися кількох правил безпеки.

1. Перш за все, слід встановити на Ваш комп'ютер необхідний захист, а саме антивірусне програмне забезпечення. Необхідно регулярно оновлювати антивірусну програму.

2. Дуже важливо не розміщувати в мережі особисту інформацію, таку як Ваші персональні дані, адреса, банківські реквізити тощо.

3. Ніколи не відповідайте на спам.

4. Важливо не зберігати Ваші паролі на комп'ютері. Краще використовуйте для цього зовнішні носії, тобто звичайний папір або блокнот.

5. Не виконуйте жодних дій, що вимагаються в повідомленнях, отримані від невідомих користувачів на Ваші пристрої.

6. Не відкривайте і не запускайте файли або програми, які прислали Вам невідомі люди. У них може міститися що завгодно, а в більшості випадків цевіруси.

7, Якщо навіть від Ваших знайомих приходять підозрілі повідомлення, не відповідайте і не відкривайте їх, оскільки їх сторінки можуть бути зламані і використані шахраями.

Ваша безпека в Інтернеті знаходиться в Ваших руках, тому тільки в Ваших силах зробити так, щоб ніхто не дізнався Ваш пароль і не скористався особистою інформацією в поганих цілях.


Кiлькiсть переглядiв: 169

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.